Küba Yenilmeyecek pdf indir

tarafından
7
Küba Yenilmeyecek pdf indir

“İç/dış politikasını ‘komünizmle mücadele’ üzerine kuran bir emperyalist devlet olarak burnunun dibindeki küçücük bir adanın sosyalist olması hazmedilir bir durum değil ABD için… İlk günden beri, zaman zaman dozu düşer gibi olsa da iki ülke yıllardır ABD kaynaklı bir ‘savaş’ içinde. ABD bu savaşta Küba’ya karşı her aracı kullanıyor. Medyasıyla, akademisyeniyle, ‘solumsularıyla’.
 
Çok yakın bir tarihte (Temmuz 2021’de) patlak veren gösteriler nedeniyle Küba bir kez daha dünya gündemine geldi. Sadece emperyalistlerin değil, kendilerini solda gören kimi çevrelerin de ‘değişim’ beklentisine girmelerine yol açan gösterilerdi bunlar. Farklı, bambaşka bir ‘manzara’ çizildi karşımızda. Oysa öyle değildi…”
 
Mustafa K. Erdemol Küba tarihinde yaptığı özlü yolculukta geçmişten bugüne doğru yol alırken, sosyalist ilkelerinden vazgeçmeden “tarih” yazan Kübalıların hafife alınmaması gerektiğini” hatırlatıyor.
 

Küba Yenilmeyecek isimli 134 sayfadan oluşan kitap ; Mustafa K. Erdemol tarafından yazılmış ve YAZILAMA YAYINEVİ yayınevinin 10.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” pdf indir başlıklı makalemizde Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” indir, Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” oku ve Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Küba Yenilmeyecek pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.