Küçük Yuvarlak Taşlar pdf indir

tarafından
8
Küçük Yuvarlak Taşlar pdf indir

“Toprak ayağımızın altında yumuşacık, kırmızı. Bacaklarımızı ısıran dikenlere aldırmıyoruz. Çalıların içinde bin bir çeşit hışırtı, kıpırtı, çıtırtı, vızıltı… Kuşlar, böcekler, taşlar… Uçanlar, koşanlar, sürünenler, sıçrayanlar ve dahi öylece durmayı seçenler. Doğa, yavaş yavaş yükselen güneşle birlikte başlıyor günlük serüvenine. Hep birlikte uyanıyoruz. Hep birlikte yaşayacağız gelen günü. Birimiz diğerimizden ne daha az ne daha çok var olacak. Her şey yan yana ve her nasılsa öyle.”
 
Başlayıp biten aşklar, terk edişler, mutsuzluklar… Annelik halleri, yalnızlıklar, çaresizlikler… Yarım kalan hesaplar, pişmanlıklar… Denize dönüşler, tekrar ayağa kalkışlar… Çocukluktan kalan tatlı hisler, yüzleşmeler, umutlar…
 
Melisa Kesmez, iç içe geçmiş birbirinden farklı hayatları, kendine özgü diliyle her birine ince ince bakarak, usul usul anlatıyor; insan ilişkilerini bir kuyumcu titizliğiyle işleyip, “büyük resmin” detaylarını ustalıkla ortaya koyuyor. Üstelik doğayı, denizi, güneşi, doğumu ve ölümü de atlamadan…
 
Küçük Yuvarlak Taşlar, kaybedişlerin ve hayata yeni başlangıçların kitabı…
 

Küçük Yuvarlak Taşlar isimli 84 sayfadan oluşan kitap ; Melisa Kesmez tarafından yazılmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 08.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yaşamasız (Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Yaşamasız (Ciltli) indir, Yaşamasız (Ciltli) oku ve Yaşamasız (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Küçük Yuvarlak Taşlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.