Kudüs’e Ses Ver! pdf indir

tarafından
14
Kudüs’e Ses Ver! pdf indir

Ve Kudüs şehri. Gökte yapılıp yere indirilen şehir.
Tanrı şehri ve bütün insanlığın şehri. 
* * *
Ve Kudüs şehri. Artık yer şehri, toprak şehri. 
Bakır yaprakların, çelik gövdelerin, acımasız yüreklerin. 
Demir köklerin, tunçtan ve uranyumdan dalların. 
Kurşundan çiçeklerin şehri. 
Sezai Karakoç
 
Bu kitap unutmamak adına, kalıcı bir ses vermek adına tarihe not düşmek adına ve yeni kitaplara kapı açmak adına mütevazı bir katkıdır. Kitaba değerli yazılarıyla katkı sunan her daim Kudüs’e Ses Veren değerli Sanatçı Celal Al’a, Gazeteci Turan Kışlakçı’ya, Akademisyen Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’ya, Akademisyen Dr. Mücahit Gültekin’e, STK Yöneticisi Abdullah Serenli’ye, Yazar Tarık Tufan’a, Eğitimci Ayşe Çay’a, Eğitimci-Yazar Zeki Bulduk’a, Aktivist-Şair Mustafa Uzun’a, Tv Programcısı Şair Esra Elönü’ne, Yazar Ahmet Turgut’a, Yazar Züleyha Çay Karahasan’a, Yazar Mahmut Bıyıklı’ya, Yazar Mustafa Uçurum’a, Yazar Cihan Aktaş’a, Senarist Ozan Bodur’a, Yazar Ramazan Kayan’a, Kudüslü Yahya Abu Znaid kardeşime ve Tarihçi İbrahim Akkurt’a çok teşekkür ederim. 
Son olarak, Kudüs konusunda sosyal medyada desteğini esirgemeyen, her zaman Kudüs’ün yanında olan Kudüs sevdalılarına da teşekkürü borç bilirim. Özgür Kudüs’te buluşmak üzere…
 
 

Kudüs’e Ses Ver! isimli 140 sayfadan oluşan kitap ; Said Ercan tarafından yazılmış ve RAVZA YAYINLARI yayınevinin 05.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yaşayan Kur'an Türkçe Meal Tefsir Metinsiz (Büyük Boy Ciltli) pdf indir başlıklı makalemizde Yaşayan Kur'an Türkçe Meal Tefsir Metinsiz (Büyük Boy Ciltli) indir, Yaşayan Kur'an Türkçe Meal Tefsir Metinsiz (Büyük Boy Ciltli) oku ve Yaşayan Kur'an Türkçe Meal Tefsir Metinsiz (Büyük Boy Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kudüs’e Ses Ver! pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.