Kulak Burun Boğazda Semptomlar pdf indir

tarafından
4
Kulak Burun Boğazda Semptomlar pdf indir

Semptomlar, teşhise giden değerli ip uçlarıdır. Özellikle kısa sürede tanıya gitme zorunluluğu olan birinci basamak hekimlik pratiğinde, semptomların iyi bilinmesi ve değerlendirilmesi büyük önem taşımaktadır.
Kulak Burun Boğaz hastalıkları toplumun her kesiminde çok sık karşılaşılan ve hekime başvuru nedeni olarak ilk sırada yer alan hastalıklardır. Bu nedenle birinci basamakta görev yapan hekimler için büyük önem taşımaktadır. Kitabımızın amacı, KBB semptomlarını güncel bilgiler ışığında gözden geçirmek, tanı ve tedavi yöntemlerindeki yeni gelişmeleri okuyucularla paylaşmaktır. Bölümlerini büyük bir titizlikle yazan meslektaşlarıma teşekkür ederim.
Bu kitabın ikinci baskısının hazırlanmasında çok emekleri olan editöryal takım arkadaşlarım Doç. Dr. Ozan Gökdoğan ve Doç. Dr. Deniz Demir’e teşekkür ederim.
Kitabın size ulaşmasını sağlayan Hipokrat Yayınevi değerli yöneticisi Ali Çelik’e, grafik tasarımı gerçekleştiren titiz sanatçı Hüseyin Çağlıkasap’a teşekkür ederim.
KBB uzmanları, aile hekimleri, sağlık ocağı ve kurum hekimlerinin günlük çalışmalarında tıp öğrencilerinin eğitimleri sırasında yararlanmaları dileği ile…
Prof. Dr. Cemal Cingi
 

Kulak Burun Boğazda Semptomlar isimli 804 sayfadan oluşan kitap ; Deniz Demir tarafından yazılmış ve HİPOKRAT KİTABEVİ yayınevinin 15.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Kulak Burun Boğazda Semptomlar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.