Kumral Ada Mavi Tuna (Midi Boy) pdf indir


Kumral Ada Mavi Tuna (Midi Boy) pdf indir

“Bir Salı sabahı uyandım. Bütün gazeteler hayatta en çok sevdiğim kadının bir cinayet işlediğini yazıyordu.Bunu hiç beklemiyordum. Beynimden vurulmuşa döndüm. İç dengelerim şiddetle sarsıldı. Oysa gerçeği biliyordum ama bana kimse kek bir şey sormamıştı.Onu mahkûm etmişlerdi!
Kapı çalındı. İki asker beni almaya gelmişti. İç savaş çıkmış, seferberlik ilan edilmişti. Bunu bekliyordum. Hiç şaşırmadım. Bunu uzun zamandır korku ve kuşkuyla hep bekliyordum. Hazırlandım ve o Salı sabahı evden çıktım.
Genç bir öğretmen bir sabah Kuzguncuk’taki evinden apar topar alınıp, askere götürülür. O, bunun bir kabus olduğuna, arkadaşlarıysa onun iç savaşa katıldığına inanmaktadır. Oysa annesi oğlunun bir ambulansla evden götürüldüğünü anlatmaktadır.
 

Kumral Ada Mavi Tuna (Midi Boy) isimli 512 sayfadan oluşan kitap ; Buket Uzuner tarafından yazılmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 27.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Saklı Bahçeler Haritası pdf indir başlıklı makalemizde Saklı Bahçeler Haritası indir, Saklı Bahçeler Haritası oku ve Saklı Bahçeler Haritası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Kumral Ada Mavi Tuna (Midi Boy) pdf indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?