Kumru İle Kumru pdf indir

Kumru İle Kumru pdf indir

2002 yılında yayınladığımız Yalan adlı romanıyla büyük ilgi toplayan Tahsin Yücel, yeni romanı Kumru ile Kumru’ da yine toplumumuzun aslında gözler önünde olan ama kimsenin bir türlü dile getiremediği, yüksek sesle söylemekten herkesin ürktüğü bir sorununu anlatıyor. Yaşamımıza egemen olan eşyanın, yalnızca günlük çalışma biçimimizi değil, aynı zamanda duygularımızı, düşüncelerimizi, giderek kişiliğimizi nasıl etki altına aldığı, son derece etkileyici ve inandırıcı bir dille anlatılmış güç konuyu ustalıkla romanlaştırmış: Eşya, zamanla bize egemen olur. Başka pek çok konuda olduğu gibi eşya tutkusunda da televizyonun belirli bir etkisi vardır. Oysa bir yerde durup kendi kendimize sormamız gerekir: Kim kumanda etmekte? Biz mi televizyonu, yoksa televizyon mu bizi?
 

Kumru İle Kumru isimli 291 sayfadan oluşan kitap ; Tahsin Yücel tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 28.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kaplumbağa Geldi Bir Gün Tek Başına / The Tortoise Arrived Alone One Day pdf indir başlıklı makalemizde Kaplumbağa Geldi Bir Gün Tek Başına / The Tortoise Arrived Alone One Day indir, Kaplumbağa Geldi Bir Gün Tek Başına / The Tortoise Arrived Alone One Day oku ve Kaplumbağa Geldi Bir Gün Tek Başına / The Tortoise Arrived Alone One Day pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kumru İle Kumru pdf indir - indir