Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar pdf indir

tarafından
9
Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar pdf indir

Allah’ın indirdiği, Resulüllah’ın beyan ettiği ve sahabenin de iman edip aktardığı İslam’ı yok etme peşinde olanlar hakikatlere saldırmakla bir zarar vermediklerini aksine Müslümanların daha çok dinine sarıldıklarını gördüler. Bu sebeple daha faydalı olacağına inandıkları bir yolla saldırıyorlar dinimize artık: içimizden seçtikleri Truva atlarıyla
Müslümanları en hassas noktalarından yakalıyorlar. ‘Hadisler, ne kadarının sahih ne kadarının uydurma olduğu bilinmeyen bir muamma bütünüdür’ diyorlar Resulüllah’ın dinde herhangi bir yetkisi olmayan Kur’ân’ı hâşâ- bir postacı edasıyla aktarıp gitmiş birisi olduğunu iddia ediyorlar. Ve ekliyorlar: Kur’ân’a gelin Kur’an bindörtyüz küsür senedir öğrenilip öğretilenlerden bambaşka şeyler söylüyor.

Resulüllah’ın bir mucize olarak ta o zamandan “cehennem kapılarına davetçiler” olarak nitelediği bu güruh şu ana dek İslam’a zarar verme teşebbüsünde olanların en tehlikelisidir. Böylesine tehlikeli bir akımın hızla yayıldığı zamanımızda hakkın ihkakı adına bir şeyler yapmış olabilmek için meydana geldi elinizdeki eser. Müslümanları, Kur’ân’ı hevalarınca yorumlayarak kandıranlara karşı ‘hayır, Kur’ân öyle demiyor” diyebilmek için oluşturuldu.
Rabbimiz eserimizi ümmet adına faydalı kılarak hepimize istifade nasip eylesin.
 

Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Ömer Faruk Korkmaz tarafından yazılmış ve DİRAYET YAYINLARI yayınevinin 11.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kur’an ve Sünnet’in Emrinde Namaz pdf indir başlıklı makalemizde Kur’an ve Sünnet’in Emrinde Namaz indir, Kur’an ve Sünnet’in Emrinde Namaz oku ve Kur’an ve Sünnet’in Emrinde Namaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kur’an Bize Yeter Söylemine Kur’an’ı Kerimden Cevaplar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.