Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” pdf indir

tarafından
6
Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” pdf indir

Wall Street’te Göre, “Kapitalizm çöküyor mu?”, “Yeni bir dünya savaşı mı başlayacak?” sorularını beraberinde getirdi. Üçüncü Dünya Savaşı Avrupa’dan dünyaya mı yayılacak yoksa Ortadoğu’da mı patlayacak? Dünyayı yıkıma götürecek fitili Amerika ile Çin mi ateşleyecek yoksa Rusya mı? İşte olası senaryolar. Wall Street’de başlayıp dünyaya yayılan senaryolardır. Çeşitli senaryolar göre, Nükleer, Kimyasal, Biyolojik silahlar bir gün dünyanın her hangi bir noktasında çıkan çatışmalardan dolayı Üçüncü dünya savaşına yol açabilir. Üçüncü dünya savaşı diğer savaşlara bezemeyeceği açıktır. Nükleer, kimyasal ve biyolojik silahların kullanılma olasılığı vardır. Ancak böyle bir savaş çıkarsa bir filozofun dediği gibi dördüncü dünya savaşı taş ve sopalarla yapılır.
 

Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” isimli 238 sayfadan oluşan kitap ; Alihan İren tarafından yazılmış ve LİMAN YAYINLARI yayınevinin 31.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Moğollar Zamanında Yakın Doğu pdf indir başlıklı makalemizde Moğollar Zamanında Yakın Doğu indir, Moğollar Zamanında Yakın Doğu oku ve Moğollar Zamanında Yakın Doğu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Küresel Dünyanın Korkulu Rüyası; “Üçüncü Dünya Savaşı” pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.