Kurtların Elçisi pdf indir

tarafından
9
Kurtların Elçisi pdf indir

“Bir zamanlar Orman gençken, tilkiler kurtlara konuşmayı öğretti. Kurtlar Orman’ı, kayayı, ağacı, sürüyü ve avı adlandırmayı öğrendi. O zaman, bir insan çocuğa da isim verdik. O çocuk, kurtlarla yan yana yürüyecek, sessizliğimizi bilip bizim adımıza konuşacaktı.”
Ormanın derinliklerinde tilkiler, kurtlar tarafından inşa edilen bir yer altı şehrinde yaşıyorlardı. Tilkilerin lideri Reynard, zekice sözleriyle her şeyi kontrol altında tutmayı başarıyordu.
O hayatın kıyısında, bir kasabada yaşayan Silas’ın en zorlandığı şeyse konuşmaktı. Okulda sık sık zorbalığa uğruyor, hayvanlar gibi tamamen sessizce yaşayabilmeyi diliyordu.
Bir gün Silas, yaralı bir kurtla karşılaşıp ona yardım ettiğinde, ormanın derinliklerindeki gizli bir dünyayla tanıştı. Son kurtların hayatta kalmak için savaştığı bu dünyada bile kelimeler büyük bir güce sahipti. Kurt dostlarına yardım etmek istiyorsa, Silas’ın doğru zamanda sesini çıkarması, Kurtların Elçisi olması gerekecekti…
 

Kurtların Elçisi isimli 248 sayfadan oluşan kitap ; Sam Thompson tarafından yazılmış ve İTHAKİ ÇOCUK yayınevinin 04.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Kurtların Elçisi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.