Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı pdf indir

Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı pdf indir

Günümüzün ve yarınımızın, dünyamızın ve ahiretimizin yegane ilacı, Kur’ân-Kerim ve Sünnet-i Rasulullah’tır. Tarih şahittir ki: bizler, daima Yüce Kitabımıza gönülden bağlandık ve Onun emirlerine uyduk. Resulullah Efendimiz’in (s.a.s.) Sünnet-i Şeriflerine ittiba ettik.
 
Ancak, Kur’ân-Kerim’in mesajlarını ve Peygamberimizin sünnetini doğru anlayıp yaşadığımız müddetçe yüceldik ve Allah bizi aziz eyledi. Bize heybet ve azamet verdi. Küffarı bizden korkutur hale getirdi. Lakin ne zaman ki bu bağlılık ve sadakatimizi hayatımıza yansıtamaz hale geldik ve onları elimizin tersiyle itip, onlardan başka rehberler ve kılavuzlar aramaya başladık, onlardan uzaklaştık işte o zaman bizler zelil ve perişan olduk, gücümüzü kaybettik, zayıfladık. Dolayısıyla şimdi sanki islamiyet öncesi cahiliye bataklığına saplanıp kaldık.
 

Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı isimli 270 sayfadan oluşan kitap ; İlyas Özbay tarafından yazılmış ve ÇIRA YAYINLARI yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kamil Mü’minin Özelikleri pdf indir başlıklı makalemizde Kamil Mü’minin Özelikleri indir, Kamil Mü’minin Özelikleri oku ve Kamil Mü’minin Özelikleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kutlu Nebi’den İnsanlığa Son Çağrı pdf indir - indir