Labirent İhanet Sarmalı pdf indir

Labirent  İhanet Sarmalı pdf indir

Bir cinayet masum olabilir mi? Sonu gelmeyeceği düşünülen haksızlıkların çözümü kaynağı ortadan kaldırmak mıdır? Şiddetin ne olursa olsun açıklaması olmadığını savunurken şiddet uygulayanın ölmesi gerektiğini düşünüyor musunuz?
 
Başkomiser Tayfun bir dizi cinayetleri çözmek için ekibiyle gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Hırsın, kıskançlığın, kontrolsüz öfkenin neden olduğu üzücü sonuçlarla boğuşuyorlar. Terazinin neresinde dururlarsa dursunlar adaletin tam olarak sağlandığından emin olamıyorlar. Şiddete uğrayan kadınlar, sömürülen sevgiler, yıkılan güven, taciz, tecavüz ve daha nice dinamiği içinde barındıran tüm bu vakalar çalışma ortamlarını adeta bir labirente çeviriyor. Bu labirentin içinde çıkış yolunu ararken onlara eşlik etmek ister misiniz?
 
Evinde ölü bulunanünlü biyokimya uzmanı Prof. Dr. Fehmi Karadağ’ın katili kim? Paksoy Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Paksoy’un trafik kazası dosyası neden Cinayet Büro masasında? Yoksa Tayfun Başkomiser’in eşi Sabiha ölecek mi? Mert Mutlu’nun katili bulunamayacak mı? Tayfun ve ekibini bekleyen büyük sıkıntı ne? Edilgen Kuyumculuk’un sahibi Baran Edilgen’in eski eşi Neslihan Kaya Atakan’ın hikâyesinde kime hak vereceksiniz? 
 
Vuslat Çatırlar’ın ilmek ilmek işlediği her bir hikayede adalet anlayışınızı yeniden gözden geçirecek ve hassas durumlarda sınır çizgilerinin silinikliği karşısında şaşıracaksınız. Toplumu sarsan olayların yeniden ele alındığı bu dizide insan yaşamında kimin söz hakkı olması gerektiğini sorgulayacaksınız. Kimin yaşayıp kimin öleceğine karar verecek o yüce kişi olduğunu düşünenleri destekleyecek misiniz, yoksa karşı mı çıkacaksınız? Peki, ya her ikisi birden olduysanız? 
 

Labirent
İhanet Sarmalı isimli 275 sayfadan oluşan kitap ; Vuslat Çatırlar tarafından yazılmış ve PERSEUS YAYINEVİ yayınevinin 05.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ölüm Taciri pdf indir başlıklı makalemizde Ölüm Taciri indir, Ölüm Taciri oku ve Ölüm Taciri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Labirent İhanet Sarmalı pdf indir - indir