LGS İlk Tekrar Seti pdf indir

LGS İlk Tekrar Seti pdf indir

MEB örnek sorularına %100 uyumlu, tamamı yeni nesil tarz yatay nitelikli sorular içerir. Matematik, Fen, Türkçe, İnkılap, Din ve İngilizce derslerinin hepsini belli sayıda yeni nesil sorularla test ettirir. İçerisindeki kitap ve denemeler sınavda bizden istenen okuduğunu anlama, bilgiyi yorumlama, mantık muhakeme yapma, deney ve gözlem sonuçlarını yorumlama ile tablo, grafik ve görsel yorumlama yeteneklerini fazlasıyla test ettirir ve tekrar yaptırır. Nitelikli sorular, öğrendiklerini pekiştirir ve unuttuklarını hatırlatır. Böylece 8. sınıf 1. dönem konularını tekrar eder, alttan konu eksiğin kalmaz ve ikinci döneme kendini hazır hissedersin.
Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:
İlk Tekrar LGS  (Tüm Dersler 1. Dönem Konuları) (Sayfa Sayısı: 200 Soru Sayısı: 430)
Ana Denemeleri (1. Dönem Konuları) (Sayfa Sayısı: 200 Soru Sayısı: 360)
8. Sınıf Yeni Nesil Türkçe Matematik (Sayfa Sayısı: 128  Soru Sayısı: 343)
Türü: Soru Bankası /  Deneme /Çalışma Programı
Sayfa Sayısı: 2 Kitap + 1 deneme + 1 program toplam 544 sayfa
Soru Sayısı: 1133
 

LGS İlk Tekrar Seti isimli 544 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve TONGUÇ AKADEMİ yayınevinin 26.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan DGS Son Prova 6 Çözümlü Deneme pdf indir başlıklı makalemizde DGS Son Prova 6 Çözümlü Deneme indir, DGS Son Prova 6 Çözümlü Deneme oku ve DGS Son Prova 6 Çözümlü Deneme pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

LGS İlk Tekrar Seti pdf indir - indir