Mîr-i Naz pdf indir

Mîr-i Naz pdf indir

Kaan ÖZARSLAN, 1981 yılı Ankara doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini çeşitli okullarda tamamladıktan sonra Lisans eğitiminde Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitiminden sonra Yüksek Lisans, İşletme ve Elektrik Bölümlerini de bitirmiştir.
Bu kitapta; 2017 yılından 2020 yılına kadar yazdığı yaklaşık 550 civarı şiirden elenerek seçilen belirli şiirlere yer verilmiştir. Kitabın ismini biraz açıklamak gerekirse şöyle söylenebilir:
Mîr (Pîr) farsça kökenli bir kelime olarak; “Bir konuda en üstün kişi, ehil olan, üstad” anlamı taşımaktadır. Halk ağzında Mihrinaz diye söylenegelen ve kitabın ismi olan Mîr-i Naz; “Nazı çok fazla olan, çok nazlı” anlamındadır.
 

Mîr-i Naz isimli 144 sayfadan oluşan kitap ; Kaan Özaslan tarafından yazılmış ve KÜLTÜR AJANS yayınevinin 20.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kaybolmazsan Bu Şehir Hala Senin Rumeli’de Şehir ve Zaman pdf indir başlıklı makalemizde Kaybolmazsan Bu Şehir Hala Senin Rumeli’de Şehir ve Zaman indir, Kaybolmazsan Bu Şehir Hala Senin Rumeli’de Şehir ve Zaman oku ve Kaybolmazsan Bu Şehir Hala Senin Rumeli’de Şehir ve Zaman pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mîr-i Naz pdf indir - indir