Magnus Chase Ve Asgard Tanrıları 1 / Yaz Kılıcı pdf indir

tarafından
17
Magnus Chase Ve Asgard Tanrıları 1 / Yaz Kılıcı pdf indir

MAGNUS CHASE’in başına o güne dek yeterince iş açılmıştı. İki yıl önce annesinin kendisine kaçmasını söylediği o korkunç geceden beri Boston’da sokaklarda yaşıyor, polisten ve sosyal hizmetlerden yalnızca kafasını kullanarak kurtuluyordu.
Magnus bir gün peşine bir başkasının düştüğünü öğrendi: Annesinin kendisini tembihleyerek uzak durmasını söylediği dayısı Randolph. Ancak Magnus, dayısından kaçmak isterken onun avucunun içine düşüverdi. Randolph ise İskandinav tarihiyle ilgili bir şeyler geveleyip Magnus’a bir yerlerde doğuştan hak ettiği bir şey olduğunu söyledi: Binlerce yıldır kayıp olan bir silah.
Randolph konuştukça eksik parçalar bir bir tamamlandı. Asgard tanrıları, kurtlar ve Kıyamet Günü hakkındaki efsaneler Magnus’un hafızasında yeniden şekillendi. Ancak fazla vakti yoktu, çünkü o an bir ateş devi Boston’a saldırmakta ve Magnus’u kendi güvenliği ile binlerce masum insanın yaşamı arasında bir seçim yapmaya zorlamaktaydı…
Bazen yeni bir yaşama başlamanın tek yolu, ölmektir.
 

Magnus Chase Ve Asgard Tanrıları 1 / Yaz Kılıcı isimli 568 sayfadan oluşan kitap ; Rick Riordan tarafından yazılmış ve XLIBRIS yayınevinin 10.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Magnus Chase Ve Asgard Tanrıları 1 / Yaz Kılıcı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.