Majisyen Eğitimi ve Çalışması pdf indir

tarafından
4
Majisyen Eğitimi ve Çalışması pdf indir

Dion Fortune’un öğrencisi W.E. Butler tarafından çok daha kapsamlı olarak kaleme alınan bu kitap, yazarın daha önceki kitabı Maji; Anlamı, Amacı ve Gücü’nün devamı niteliğindedir. Yazar, önceki kitabında olduğu gibi, kendi engin deneyimlerinden esinlenerek samimi bir dille okurun sanki karşısında oturup nazikçe ve dostça yönlendirmelerde bulunuyor ve düşüncelerini paylaşıyor.
Kadim gizemlerin birçok yöntemini çağdaş, bilimsel, psikolojik ve mantıklı açıklamalarla dile getiren yazar, bu yöntemleri herkesin uygulayabileceği şekilde ifşa ediyor.
Bu kitapta ritüelin anlamı ve majide kullanımı, defetme ritüeli, orta sütun ritüeli, güç sözcükler, majikal kişiliğin inşası, tatvik gelgitler, yanıp sönen renkler ve daha nice uygulamalar yalın bir dille verilmektedir.
Konusunda özgün bir başyapıt olarak kabul edilen bu kitap, sırlar perdesini aralayıp daha önce yazıya dökülmeyen birçok psişik yöntemi açıklıyor.
 

Majisyen Eğitimi ve Çalışması isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; W. E. Butler tarafından yazılmış ve HERMES YAYINLARI yayınevinin 09.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Majisyen Eğitimi ve Çalışması pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.