Markalar ve Z Kuşağı ençlerin Markalarla İlgili İçerik Üretme Nedenleri ve Motivasyonları pdf indir

tarafından
20
Markalar ve Z Kuşağı  ençlerin Markalarla İlgili İçerik Üretme Nedenleri ve Motivasyonları pdf indir

Günümüzde markaların ve kurumların öncelikli amaçları arasında hedef kitle ile etkileşim kurmak olduğunu ifade edebiliriz. Hedef kitlede ilgi yandıracak ve marka ile etkileşime girmesini sağlayacak içerik oluşturmaları ise markaların hedef kitleyi iyi tanımasından geçmektedir. Z kuşağı için markaların en önemli hedef kitlesi demek doğru olacaktır. Z kuşağının iş hayatına girmeye başlaması yani satın alma gücünün olması ve bazı konularda kendilerinden büyüklere danışmanlık yapmaları nedeniyle markalar için en büyük ve önemli hedef kitleyi oluşturmaktadır. Bu kitapta Z kuşağı gençlerinin markalarla neden, hangi motivasyonlarla ve hangi yöntemlerle iletişime geçtiklerini bulabileceksiniz. Hem akademi için hem de uygulama alanına katkı olmasını dilerim.
 

Markalar ve Z Kuşağı ençlerin Markalarla İlgili İçerik Üretme Nedenleri ve Motivasyonları isimli 212 sayfadan oluşan kitap ; Ayşe Sarıtaş tarafından yazılmış ve LİTERATÜRK ACADEMİA yayınevinin 03.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Markalar ve Z Kuşağı ençlerin Markalarla İlgili İçerik Üretme Nedenleri ve Motivasyonları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.