Marvel Comics #1000 pdf indir

tarafından
4
Marvel Comics #1000 pdf indir

Seksen yıl! Efsanevi yaratıcılardan oluşan bir ordu! Bir hikaye! Hepsi bir arada sansasyonel cilt! Marvel’in 80. yıl dönümünü kutlarken, iki kapak arasında bir araya getirilecek en büyük yetenek dizisini bir araya getirdik! Geçmişten, şimdiden ve hatta gelecekten isimler! Her sayfa, bu çizgi roman aydınlarının yepyeni çalışmalarıyla dolu! Marvel Comics #1’de başlayan ve on yıllar boyunca farklı bir dizi kahramanı ve kötü adamı birleştiren gizemli bir konu! Sonsuzluk Maskesi nedir? Ve bunu gizli tutmak için yapılan komplonun sorumlusu kim? Sırlar aralanırken, cevaplar Marvel Evreninin tamamını bekliyor! Dönüm noktası eventi, harika bonuslarıyla birlikte toplanıyor!
 

Marvel Comics #1000 isimli 128 sayfadan oluşan kitap ; Kolektif tarafından yazılmış ve GEREKLİ ŞEYLER yayınevinin 16.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sol Yanımdan Üşüdüm Yüreğini Bırak Git pdf indir başlıklı makalemizde Sol Yanımdan Üşüdüm Yüreğini Bırak Git indir, Sol Yanımdan Üşüdüm Yüreğini Bırak Git oku ve Sol Yanımdan Üşüdüm Yüreğini Bırak Git pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Marvel Comics #1000 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.