Masa(l)ları Birleştirelim pdf indir

Masa(l)ları Birleştirelim pdf indir

1975’in 1 Mayıs sabahı doğdu ve hayatı boyunca acımasız ‘İşçi Bayramı’ esprilerine maruz kaldı. Aday şehirler arasından doğmak için İzmir’i seçti. Bir yaşında konuşmaya başladı ve ilk lâfı için tam bir yıl düşündükten sonra “Anne” dedi. İlköğretim sisteminde neyin yanlış olduğunu teftiş etmek üzere, Hakimiyet-i Milliye İlkokulu’na başladı. Beş yıllık denetimden sonra, o zamanlar bir kız okulu olan Amerikan Koleji’ne başladı. Cinsiyetini değiştirmesi için yapılan teklifi reddedince, okul pes etti ve erkek almaya başladı. Yedi yıl sonra, artık üniversiteye gitme zamanının geldiğini fark etti. Okul kendisini bırakmak istemedi ama daha sonra teklifini mantıklı buldular ve tüm lise eğitimi yedi yılla sınırlandırıldı. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’ni bitirdikten sonra, yeni dünyayı keşfetmeye karar verdi ve University of North Carolina’da işletme yüksek lisansı yaptı ve bir yazılım firmasında çalışmaya başladı. Forbes dergisi 2002’de kendisini “400 milyarder” listesine almayı reddedince protesto için 2003’te kesin dönüş yapmayı tercih etti. 2006’da kurduğu yazılım şirketini 7 yıl sonunda girişim, gelişim ve sonuç paragraflarını yazıp, ortaklarına devretti. 2018’de Londra’da turist olarak ziyaret ettiği Buckingham Sarayını çok beğendiği için, tüm evlerin o rahatlıkta olacağı inancıyla İngiltere’ye taşındı. Sualtı ping pong turnuvalarına katılmayı, köpek balıklarının kuyruklarını çekip kaçmayı ve dallara konan kartalların kalkarken dalları sarkıtma oranları ile ilgili kitaplar okumayı sever.
 

Masa(l)ları Birleştirelim isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Sencer Berrak tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 26.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kardeşlik Bizim Yolumuz, Çılgın’lıktadır Halimiz pdf indir başlıklı makalemizde Çılgın’lıktadır Halimiz indir, Çılgın’lıktadır Halimiz oku ve Çılgın’lıktadır Halimiz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Masa(l)ları Birleştirelim pdf indir - indir