Masallar, Hikayeler 3/Masallar pdf indir

tarafından
6
Masallar, Hikayeler 3/Masallar pdf indir

Nazım Hikmet’in daha az bilinen bir yazarlık yönünü dışa vuruyor hikayeleri ve masalları. Hikayelerde. Keskin bir gözlem gücü, keskin bir alayla birleşiyor ve çelişkilerin gülünçlüğü sergileniyor. Alabildiğine doğal bir güldürü ustasıyla karşılaşıyoruz bu hikayelerin çoğunda. Şiirin büyük ustası, bazı masallarda çocuk dünyasının o sınır tanımaz hayalgücünü ayaklandırırken, bazı masallarında gelenekselden çağdaş bir yorum çıkartıyor, çağdaşla gelenekseli kaynaştıran bir anlatım dili kullanarak. İstek doğrudan çocukların hedeflendiği masallar olsun ister daha çok yetişkinlere seslenenler… Bu masallarda zengin bir anlatı dünyası sizi bekliyor. “Nazım Hikmet Külliyatı” masallar ve hikayelerle tamamlanıyor.
 

Masallar, Hikayeler 3/Masallar isimli 183 sayfadan oluşan kitap ; Nazım Hikmet tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 02.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gül Ağacı Sana Benzer pdf indir başlıklı makalemizde Gül Ağacı Sana Benzer indir, Gül Ağacı Sana Benzer oku ve Gül Ağacı Sana Benzer pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Masallar, Hikayeler 3/Masallar pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.