Mavi Marmara’ya Kırk Selam pdf indir

tarafından
11
Mavi Marmara’ya Kırk Selam pdf indir

Tarih… 22 Mayıs 2010 Sarayburnu’ndan Gazze’ye uğurlanan “Sessiz Gemi” Mavi Marmara! Siyonistlerin, zalimlerin, firavunların zulmüne inat… Karanlığı yırtarak, rotasını şehâdete odaklamış bir gemi! Türkiye’deki kardeşlerinin Filistin’e uzanan eli…

Tarih… 31 Mayıs 2010 Siyonistler yine işbaşında… Gece karanlığını bekleyen sırtlanlar, gemiye pusuda! Kırmak için uzanan yardım elini… Dokuz can şehâdete yürüyecek, onlarca yaralı… Siyonistlerin kara lekelerine eklenecek. Gün gelecek, devran dönecek… Zalimler kendi çukurlarına gömülecek!

Kırk Kalem yürek olacak… Kırk Kalem kürek olacak… Kazacak vicdanlarda çukurları Atacak zalimlerin üzerine… İslâm ümmetinin, her biri bin ton “ah!”tan oluşan harfleri ağırlığınca Toprak! Okunan her satır “Sessiz Gemi”nin şehitlerine rahmet… Dökülen her damla yaş, Siyonistlere lanet olacak… Yağacak sağanak sağanak!
 
 

Mavi Marmara’ya Kırk Selam isimli 114 sayfadan oluşan kitap ; 40’lar Kulübü tarafından yazılmış ve 40’LAR KULÜBÜ yayınevinin 20.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türk Basınında Ülkücü Hareket Hergün Gazetesi (Cilt 1) pdf indir başlıklı makalemizde Türk Basınında Ülkücü Hareket Hergün Gazetesi (Cilt 1) indir, Türk Basınında Ülkücü Hareket Hergün Gazetesi (Cilt 1) oku ve Türk Basınında Ülkücü Hareket Hergün Gazetesi (Cilt 1) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mavi Marmara’ya Kırk Selam pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.