Mavi Umut 1 pdf indir

tarafından
13
Mavi Umut 1 pdf indir

Yetimhanede büyüyen Furkan, Banu’yu fakültede görür görmez âşık olmuştu. Onun mavi gözlerine bakarken ilk cümlesi “Benimle evlenir misin?” olmuştu. Furkan gibi öksüz ve yetim olan Banu, onun garip davranışlarına ilk başlarda anlam veremedi. Zaman geçtikçe onunda yüreğini aşk ateşi sardı. Hiç düşünmeden evlendiler. Evliliklerinin ilk yıllarında mavi gözlü, sarı saçlı dünyalar tatlısı bir bebekleri oldu. Adını “Umut” koydular. Umut’un doğumuyla kısa bir süre mutlu yaşadılar.
Zorlu hayat şartlarına rağmen Furkan ve Banu’nun yaşama umudu hiç bitmedi. Ancak talihsizlikler onların peşini bir türlü bırakmıyordu. On beş gün içerisinde Banu’ya uygun bir kalp bulunamazsa yaşama veda edecekti. Furkan, Umut’unun kendisi gibi annesiz büyümesini istemiyordu. Ailesi için en büyük fedakârlığı yaparken sonrasında olacakları hiç düşünmedi. Onlar için hep bir umut vardı ve bu umut umutsuzluğun eseriydi…
Yazar Yücel Kuran’ın yalın ve sade bir dil ile kaleme aldığı bu eserde bir ailenin umutla çıktıkları yolculukta karşılaştıkları zorluklara şahitlik edeceksiniz.
 

Mavi Umut 1 isimli 114 sayfadan oluşan kitap ; Yücel Kuran tarafından yazılmış ve ALASKA YAYINEVİ yayınevinin 18.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Annem Gelmiş pdf indir başlıklı makalemizde Annem Gelmiş indir, Annem Gelmiş oku ve Annem Gelmiş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mavi Umut 1 pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.