Memleketim Türküsünü Söyleyecek pdf indir

tarafından
5
Memleketim Türküsünü Söyleyecek pdf indir

Duygularımı uyaran her şeyden uzaklaşmaya çalıştım. Kulaklarımı yüreğime kapadım. Yaşamakla ölmek arasında, arafta sonsuz boşluklara düşmüşüm gibi geldi. Belki de yaşamın itici gücü sadece duygular diye düşündüm.
Ey hücrelerimize hükmeden yaşam yakıtı. Güç ve enerji sonsuz ve sınırsız duygularımda. Gel ve al. Bilinçli bir aklın kapıları sana açık. Arkasında bir avuç külü bile bırakmayan duygularımı sana bağışlıyorum.  Asla keşke demeyeceğim. Bunları bilmek acıtıyor demeyeceğim. Asıl bilmemek bana acı verecekti. Belki de benliğimin ve yaşamın gerçek yakıtını keşfettim. Geç olduğunu söylememelisin. Bazı şeyler ben olmak için binlerce yıl yer altında ve karanlıkta bekledi. Ben yanmaya hazırım ve aydınlık doluyum.
Akça kitabını oğlu Ulaş’a gelirini de Otistikler Derneğine armağan ediyor. Otistikler Derneği her yaştan otizmli insana kucak açarak sadece otistikler için değil, otizmli yakınları içinde çeşitli alternatif gelişim programları yürütüyor.  Ayrıca gelişim farklılığı yaşayan kimi ergen ve erişkin otizmlilerin sosyalleşmelerine yardımcı olmaları için ‘’ Geçiş Evi’’ adı verilen özel bir programa da sahip. Otizmlilerin hayata daha kolay adapte olup, bireysel bağımsızlıklarını kazanabilmeleri için çok önemli bir durak olan Geçiş Evi, farkındalık yaratmak için de kuşkusuz önemli bir basamak. Akça da buna vurgu yapmak için MEMLEKETİM TÜRKÜSÜNÜ SÖYLEYECEK adlı kitabıyla Geçiş Evi’ni desteklemeye karar veriyor.
‘’Sonsuzluğa uçurduğunuz sözcükler
Yeni anlamları dost edinip
Çıkacak karşımıza yeniden’’
Tıpkı yeni anlamlara kavuşup hayata yepyeni bir yerden bakmaya başlayacak olan otistik bireyler gibi.
 

Memleketim Türküsünü Söyleyecek isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Cemal Akça tarafından yazılmış ve LİBRUM KİTAP yayınevinin 05.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ben Prenses X pdf indir başlıklı makalemizde Ben Prenses X indir, Ben Prenses X oku ve Ben Prenses X pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Memleketim Türküsünü Söyleyecek pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.