Mentalist Akıl Okuma Sırları pdf indir

tarafından
4
Mentalist  Akıl Okuma Sırları pdf indir

Bir süper gücünüz olsa, bunun ne olmasını isterdiniz? Birçoğumuz için akla ilk gelen cevaplardan biri “akıl okuma” olacaktır. Peki, ya bu bir süper güç değil de geliştirebileceğimiz bir yetenekse? Thorsten Havener bir mentalist olarak tüm tecrübesiyle akıl okumanın doğaüstü bir güç olmadığını, tam tersine insan doğasına dair bilgileri gözlemlemekle ilgili olduğunu söylüyor.
 
İlk dakikalarda istediğiniz etkiyi nasıl yaratabilirsiniz ve karşınızdaki kişiyle ilgili neler öğrenebilirsiniz?
Düşünceler beden diline nasıl yansır ve beden duruşu duygu ve düşünceleri nasıl etkiler?
Gözler, ağız, baş ve boyun, eller, omuzlar ve kollar, ayaklar ve bacaklar karşınızdaki kişi hakkında ne anlatır?
Telkin gücünü hem kendiniz hem başkaları için nasıl kullanabilirsiniz?
Dildeki “sihirli” sözcükleri kullanarak etkileşimlerinize nasıl yön verebilirsiniz?
Alfa durumunda görselleştirme yaparak anıları değiştirebilir misiniz?
72 saat kuralı nedir?
Thorsten Havener, eğlenceli ve akıcı anlatımıyla hilelerini ifşa ediyor ve sizi akıl okumanın sırlarını keşfetmeye davet ediyor. Bu kitaptaki örnekler ve uygulamalarla pekiştirdiğiniz bilgilerinizi günlük hayatın her alanında rahatlıkla kullanabileceksiniz.
 
Thorsten Havener, İngilizce ve Fransızca tercümanlık eğitimini Saarbrücken ve Monterey üniversitelerinde tamamlamıştır. Otuz yılı aşkın süredir beden dili, algı, davranış psikolojisi, illüzyon ve hafıza sanatı konularında önde gelen bir uzman olarak seminerler ve dersler vermektedir. Bunun yanında eğlenceyi, felsefeyi ve psikolojiyi bir araya getirdiği sahne performanslarını sunmaya devam etmektedir. 16 dile çevrilen kitaplarıyla yüzbinlerce okura ulaşmıştır.
 

Mentalist Akıl Okuma Sırları isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Thorsten Havener tarafından yazılmış ve DİYOJEN YAYINCILIK yayınevinin 31.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Mentalist Akıl Okuma Sırları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.