• Anasayfa
  • Spor
  • Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları pdf

Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları pdf


Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları pdf

Onu gördüğüm ilk anda Schumacher bin yılın yeteneği dedim. Öncelikle çok hızlıydı, tüm gerekliliklere sahipti, doğru bir yaklaşımı vardı, kendine güveniyordu ve bunu Grand Prix’den Grand Prix’ye ispatladı. Benzersiz biri! Bugün bile Formula 1 pilotları arasında en iyisi.  (Niki Lauda)
 
                Schumacher önce Benetton takımında 2, sonra Ferrari takımında 5 kez olmak üzere toplam 7 kez dünya şampiyonluğunu kazanarak Formula 1 tarihinin en başarılı pilotu olarak adını spor dünyasına altın harflerle yazdırmıştır. Bunun yanı sıra; “en fazla yarış kazanan”, “en hızlı tur atan”, “en çok puan alan”, “bir sezonda en çok kazanan” pilot olarak sayısız rekorun da sahibidir. Pistteki soğukkanlılığı ve üstün motivasyonuyla göz dolduran Schumacher pist dışında da ailesine düşkün, iyi bir baba olarak bilinir. Aralık 2013’te ailesiyle birlikte çıktığı kayak tatilinde yaşadığı trajik kaza tüm dünyayı şok etmiştir. Motor sporları alanında iyi bir gazeteci olan Karin Sturm bu kitabında Schumacher’in yarışlarını, kazalarını, başarı ve başarısızlıklarının yanında özel hayatına ilişkin bilgileri de dürüstçe okurlarla paylaşıyor.
 

Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Karin Sturm tarafından yazılmış ve MARTI YAYINLARI yayınevinin 22.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi pdf başlıklı makalemizde Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi indir, Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi oku ve Kadınlar Basketbol Liginde Oynayan Sporcuların Bedeni Beğenme ve Algılanan Esenlik Durumlarının İncelenmesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Michael Schumacher / Rüzgarında Bir Adı Vardı – Galaksinin Yıldızları pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?