Milyonların Sevgilisi Erdoğan pdf indir

Milyonların Sevgilisi Erdoğan pdf indir

Erdoğan pek çok mazlum/mahrum insan için bir dava adamıdır ve eşsiz bir kahramandır. O ortaya çıktığı günden bu zamana kadar davasına sadakatten zerre kadar ayrılmamıştır. Üstelik o davası için eğilmeyen, dik duran bir liderdir. Erdoğan, davası uğruna canını dişine takan, korkmayan, ürkmeyen, yılmayan Müslüman bir önderdir. 
 
Erdoğan, son asırlarda şerefi beş paralık olmuş, ırzı (namusu) ayaklar altına alınmış bir milletin (ümmetin) vicdanının sesi ve yüz milyonların, milyarların biricik umudu olmuştur. Bu nedenle o her gün milyonlarca mazlumun-mahrumun-mağdurun duasını aldığının farkındadır. 
 
Erdoğan muhiplerinin kahir ekseriyeti onunla dünyalık hiçbir ilişkisi veya beklentisi olmayan milletin dava erleri, gönül adamlarıdır. Bu muhiplerin tamamı Erdoğan’ı sırf millet ve insanlık için yaptığı hizmetler ile geliştirdiği antikapitalist, antiemperyalist ve insani erdemlere çokça atıf yapan söylemi nedeniyle hasbi olarak sevmektedir.
 

Milyonların Sevgilisi Erdoğan isimli 166 sayfadan oluşan kitap ; Doç. Dr. Mehmet Yolcu tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 06.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye’de Demokrasinin Gelişim Süreci pdf indir başlıklı makalemizde Türkiye’de Demokrasinin Gelişim Süreci indir, Türkiye’de Demokrasinin Gelişim Süreci oku ve Türkiye’de Demokrasinin Gelişim Süreci pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Milyonların Sevgilisi Erdoğan pdf indir - indir