Minrokif pdf indir

tarafından
5
Minrokif pdf indir

“Müziğin, sanatın, felsefenin, bilimin içinde bizi harika bir yolculuğa çıkaran ve 7’den 70’e herkesin hayran olacağı bir kitap. Seslerden müziği, müzikten renkleri, renklerden algıyı, algıdan yaratılışın anlamı ve mucizelerini öyküleyen bu kitabın herkesin kalbinedokunacağını düşünüyorum.”
— İlyun Bürkev
 
“Bu eşsiz hikâyede yazarın ustalıklı anlatımıyla, zaman ve mekân sınırlarını aşacak, imkânsız g.rüneni mümkün kılacak bir masalın içinde bulacaksınız kendinizi. Okurken düşünmeye, sorgulamaya ve eğlenmeye hazır olun!”
Olgun Aydoğu
 
“Minrokif, yetişkinlerin de çocuklarıyla tartışabilecekleri simgesel ögelerle kurgulanmış bir kitap! Bilgi dağarcığını zenginleştirecek bir çok kavram üzerinde durulması hikâyeye renk katıyor. Yazar alegorik bir anlatımla, okuyanı düşünmeye davet ediyor. Zekice kurgulanmış bir hikâye.”
Osman İkiz
 
“Zaman ve mekânın sınırlarını aşan, imkânsızı imkânlı hâle getiren bol katmanlı bir masal. Reşide Ahu Ünalp dostluğu, barışı, sevgiyi, müziği, bilimi ve felsefeyi tek bir masala ustaca sığdırmış.”
Hale Tetik
 

Minrokif isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Reşide Ahu Ünalp tarafından yazılmış ve ŞİRA YAYINLARI yayınevinin 30.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Minrokif pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.