Miraç Hadisi Şerhi pdf indir

tarafından
7
Miraç Hadisi Şerhi pdf indir

Kıyamet gününde Allah Teâlâ insanların tamamını topladığı zaman, münadi herkese “Birbirini Allah rızası için sevenler neredeler?” diye seslendiği zaman, insanların içinden bir grup ayağa kalkacaktır. Sonra onlara, “Hesapsız cennete girin!” denilecektir. (Bu insanlar cennete girerlerken) meleklerle karşılaşacaklar ve melekler onlara “Nereye gidiyorsunuz?” diye sorduklarında onlar, “Cennete! Hesap olmaksızın cennete gidiyoruz!” diyeceklerdir. Bunun üzerine melekler, “Siz insanların hangi sınıfındansınız?” diye sorduklarında, onlar, “Biz Allah rızası için dost edindik (birbirimizi Allah rızası için sevdik)” diyeceklerdir. Melekler “Siz nasıl amel ediyorsunuz?” diye sorduklarında onlar, “Allah rızası için seviyor ve Allah rızası için düşman oluyorduk” diyeceklerdir. Melekler, “Amel ehlinin ödülü ne kadar güzeldir” diyeceklerdir.
 

Miraç Hadisi Şerhi isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Muhammed Taki Misbah Yezdi tarafından yazılmış ve TESNİM YAYINLARI yayınevinin 01.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan İslam ve Modern Çağ (3 Cilt) pdf indir başlıklı makalemizde İslam ve Modern Çağ (3 Cilt) indir, İslam ve Modern Çağ (3 Cilt) oku ve İslam ve Modern Çağ (3 Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Miraç Hadisi Şerhi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.