Mızraklı İlmihal (Miftahu’l-Cenneh) pdf indir

tarafından
7
Mızraklı İlmihal (Miftahu’l-Cenneh) pdf indir

Aziz Okuyucu!
Yıllarca İslam harfleri ile Türkçe olarak neşredilmiş olan «Mızraklı İlmihal» adlı bu eser İslam klasikleri arasında daima yerini muhafaza etmiştir. Hala değerinden bir şey kaybetmeden elden ele dolaşmaktadır.
Ancak günden güne bir çığ gibi büyüyen neslimizin, ne yazık ki birçoğu Kur’an yazısını öğrenme imkanını bulamamışlar, bu yüzden de bu ve buna benzer değerlerden faydalanma imkanından yoksun kalmışlardır.
Yayınevimiz, bu eksikliği mümkün mertebe gidermek için böyle kıymetli bir eseri Latin harfleri ile okuyucunun hizmetine arzedip daha fazla kardeşimizin faydalanmasını temin etmeye çalışmıştır.
Kıymetli okuyucularımıza daima en iyiyi arz etme gayretinde olan yayınevimize bu türlü hizmetleri bahşeden Allah’a sonsuz hamd eder, nimetlerinin daim olmasını niyaz ederiz. Tevfik Allah’tandır.
 

Mızraklı İlmihal (Miftahu’l-Cenneh) isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve HİSAR YAYINLARI yayınevinin 12.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sekülerleşme Klasik ve Çağdaş Yaklaşımlar pdf indir başlıklı makalemizde Sekülerleşme Klasik ve Çağdaş Yaklaşımlar indir, Sekülerleşme Klasik ve Çağdaş Yaklaşımlar oku ve Sekülerleşme Klasik ve Çağdaş Yaklaşımlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mızraklı İlmihal (Miftahu’l-Cenneh) pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.