Moda Tasarımının Temelleri pdf indir

tarafından
18
Moda Tasarımının Temelleri pdf indir

Moda Tasarımının Temelleri adlı kitap, bir giysinin üç boyutlu olarak gerçekleştirilmesini ve moda tasarımının ana öğelerini moda araştırması, tasarım, kumaş ve kumaş teknikleri, yapı ve bir koleksiyonun nasıl geliştirileceği konularını öne çıkararak ele almaktadır. Kitap, moda tasarımının ana öğelerine ve yöntemlerine bir giriş sunar.
Kitap, araştırmadan tasarıma, makinelerden yapı yöntemlerine kadar birçok temel konuyu incelemektedir. Richard Soger ve Jenny Udale aynı zamanda bir koleksiyonun nasıl oluşturulduğunu, koleksiyonun kim için hazırlandığını ve kime pazarlandığını da tartışmaktalar.
Kitapta yer alan Alexander McQueen, Vivienne Westwood, Leigh Bowery, Hüseyin Çağlayan ve Peter Jensen gibi uluslararası başarılar elde etmiş tasarımcıların çalışmalarıyla ilgili bölümler; John-Gabriel Harrison, Richard Gray, Michele Manz, Boudicca, Winni Lok’la yapılmış röportajlar; mercek altına alınan temel konular sayesinde, teknikleri ve kuramsal bilgileri gerçekleştirip uygulamaya koymanın ipuçlarını vermektedir.

İçindekiler;

• Araştırma
• Tasarım
• Kumaş ve kumaş teknikleri
• Yapı
• Bir koleksiyon geliştirmek
 

Moda Tasarımının Temelleri isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Richard Sorger tarafından yazılmış ve LİTERATÜR YAYINLARI yayınevinin 06.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Moda Tasarımının Temelleri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.