Modern Dünyayı Oluşturan 50 Konuşma pdf indir

Modern Dünyayı Oluşturan 50 Konuşma pdf indir

Tarih boyunca, büyük konuşmalar büyük değişimler getirmiştir. Şiddete teşvik eden ve kontrol sağlamaktan, barışı tesis edip özgürlüğü güvenceye almaya kadar, hiçbir şey doğru yer ve zamanda, doğru içerik ve hitabetle verilen bir konuşmanın, saf, duygusal gücüne sahip değildir.
 
Modern Dünya’yı Oluşturan 50 Konuşma, yaşadığımız dünyayı şekillendiren en etkili ve kışkırtıcı konuşmaları bir araya getiriyor. Geniş kapsamlı ve kronolojik şekilde dünyanın dört bir köşesinden alınan konuşmalar 1908’de Emmeline Pankhurst’un erkeklerin, kadınların hayatını geliştirmekteki başarısızlığını ısrarla sorgulayıp onları haksız bulduğu konuşmadan başlayarak Vladimir Lenin, Albert Einstein, Fidel Castro, Nikita Kruşçev, Ernesto “Che” Guevara, Malcolm X, gibi isimlerin nutuklarını içeriyor.
 

Modern Dünyayı Oluşturan 50 Konuşma isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Andrew Burnett tarafından yazılmış ve ORENDA yayınevinin 20.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Filistin Meselesi - Siyonizm Davası pdf indir başlıklı makalemizde Filistin Meselesi - Siyonizm Davası indir, Filistin Meselesi - Siyonizm Davası oku ve Filistin Meselesi - Siyonizm Davası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Modern Dünyayı Oluşturan 50 Konuşma pdf indir - indir