Moğollar Ermeniler Papalık pdf indir

tarafından
8
Moğollar Ermeniler Papalık pdf indir

Moğollar, Papalık ve Ermeniler. Bu üç unsur  dünya tarihinin akışını değiştirmek için bir araya gelirse neler olur? Bu birliktelik karşısında kim durabilir? Papalık Avrupa’nın hâkimi ve dini anlamda karşısında hiç bir inancın yaşamasını istemiyor. Adeta tek inanç imparatorluğu. Moğollar kısa sürede bilinen dünyanın neredeyse yarısını ele geçirmişler ve karşılarına çıkmaya kimse cesaret edemiyor. Bu iki muazzam gücü bir biri ile irtibatlandırmaya ve aynı hedefe doğru yönlendirmeye çalışan bir topluluk bir tarikat ve ya bir mezhep mensubu Gregoryenler yani bugünkü deyimi ile Ermeniler. İşte ayrı coğrafyaların ayrı iklimlerin bu üç unsuru ittifak yaparak bir araya geliyorlar. Hedefleri ise dünya tarihinin akışını değiştirmek Türkleri, İslam âlemini yeryüzünden silmek. Bu güç karşısında durabilmek adeta mümkün değil. Peki ne oldu dünyanın akışı, kaderi değişti mi? Kim bu gücün karşısında durdu? İşte bu sorunun cevabı için bu kitap yazıldı.
 

Moğollar Ermeniler Papalık isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Hasan Oktay tarafından yazılmış ve HİTABEVİ yayınevinin 14.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Kremlinin Gözleri: KGB pdf indir başlıklı makalemizde Kremlinin Gözleri: KGB indir, Kremlinin Gözleri: KGB oku ve Kremlinin Gözleri: KGB pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Moğollar Ermeniler Papalık pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.