Mokita pdf indir

tarafından
5
Mokita pdf indir

Gözünü İstanbul gibi devasa bir şehirde açan Boji’nin ailesini kaybetmesiyle hayat serüveni başlar. Ailesini ararken dünyada hiç bilmediği gerçeklerin acımasız birçok yüzü ile tanışır! Gördüğü ve öğrendiği her bilgi ile birlikte insanlığa dair son umut kırıntısını yitirmemek için çok direnen Boji’nin gözünden İstanbul’un tarih kokan yapıları hakkında geniş bilgiler edinmekle birlikte yanlış bilinen doğruları da öğrenmiş olacaksınız!
Mıncır adında bir kedi ile tanışmasıyla birlikte Boji’nin hayata karşı bakış açısıyla beraber düşünceleri de hiç olmadığı kadar değişmeye ve gelişmeye başlar. Tıpkı bir toplum analizcisi gibi davranan Mıncır’ın insanlara karşı olan sert tavrına ve öfkesine bir türlü anlam veremez, taa ki acı gerçekleri öğrenene kadar…
Günümüzde yaşayan insanların her kötülüğe karşı nasıl sessiz kaldığını, toplumun içinde bulunduğu siyasal, sosyal, ekonomik ve psikolojik buhranın doğurduğu karmaşıklığı, kuşaklararası fikir çatışmalarını, kaderciliğin yarattığı öğrenilmiş çaresizliği… Ve onlarca konu ile sorunu Allah’ın sessiz kullarının gözünden okuyacak ve öğrendikleriniz karşısında hayrete düşeceksiniz!
“Dünyada ilk defa bir köpeğe kumpas kuruldu. Bazı kişiler siyasi çıkarları için kendi pisliğini cebinde taşıdı ve Boji’ye iftira attı. Siyasi çıkar her pislikten betermiş…”
Basından…
 

Mokita isimli 214 sayfadan oluşan kitap ; Yunus Karaçöl tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 21.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Gölgesiz Kadınlar pdf indir başlıklı makalemizde Gölgesiz Kadınlar indir, Gölgesiz Kadınlar oku ve Gölgesiz Kadınlar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mokita pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.