Mor Yemeni pdf indir

tarafından
3
Mor Yemeni pdf indir

Dr. Yücel Gizdeş 1965 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Bursa Erkek Lisesi’nden 1982 yılında Özel 6-Mat/C sınıfından mezun oldu. 1988 yılında mutlu ve umutlu insanların olduğu Ege Tıp Fakültesini bitirerek tıp doktoru oldu. Evli ve ikiz kızları var.
 
• Roman kahramanımız Murat, hayat mücadelesine çok küçük yaşta başlar. Önce babası daha sonra da annesi onu yaşam mücadelesinde yalnız başına bırakır. Küçük yaştan itibaren yaşadığı psikolojik travmalar hayatının her dönemimde ona eşlik eder, onu yalnız bırakmaz ve yaşamı çekilmez hale getirir.
• Murat ülkemizin yakın tarihinde yaşanan sosyal problemleri, adaletsizlikleri ve haksızlıkları yaşayarak büyür. Adam kayırma, menfaat çatışmaları gibi ülkemizin gerçekleriyle yüzleşerek hayata tutunmaya çalışır.
• Dönence günleri Murat için çok özel tarihlerdir. Onun yaşamının önemli anlarında bu tarihler hep karşısına çıkar. Onun hayatına sanki gizli bir el, hep bu zamanlarda müdahale eder. Murat bu tarihlerin sembolik bir anlamı olduğuna inanır. Bu günler onun geçmiş hayatındaki gizemli olayların anahtarlarıdır. Bu sırları çözmeye çalışır.
 

Mor Yemeni isimli 280 sayfadan oluşan kitap ; Yücel Gizdeş tarafından yazılmış ve CİNİUS YAYINLARI yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yakaza - Ru’ya pdf indir başlıklı makalemizde Yakaza - Ru’ya indir, Yakaza - Ru’ya oku ve Yakaza - Ru’ya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mor Yemeni pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.