Muhtelif Evhamlar Kitabı pdf indir

tarafından
5
Muhtelif Evhamlar Kitabı pdf indir

“Ne diyeyim, huzur tuhaf şey arkadaş, ancak kaybedecek bir şeyin kalmadığında gelip seni buluyor.”
Ömür İklim Demir, kalbini yalnızlıkla terbiye eden insanları, birbirini ıskalayan hayatları, eskidikçe güzelleşen, güzelleştikçe insanı dibe çeken anıları koyuyor önümüze. İs bağlamış sokakları, naftalin kokan paltoları, dördüncü ayakta yatan kuponları,
hizada bekleyen bıyıklı tuzlukları, intihara meyilli tahta mandalları, hikâyesi hiç bitmeyen sokak bilgelerini, mesai mesai deliren beyaz yakalıları ve günlük yaşamın lime lime ettiği bütün evhamlı ruhları anlatıyor.
Muhtelif Evhamlar Kitabı’nda, öykünün sunduğu imkânları ve incelikleri, alçakgönüllü ama yetkin bir dille birleştiriyor. Sakin sakin, tane tane sıralıyor kelimelerini ve “anlatsan şiir olacak” o anların tablosunu çiziyor.
 

Muhtelif Evhamlar Kitabı isimli 108 sayfadan oluşan kitap ; Ömür İklim Demir tarafından yazılmış ve YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 01.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Saklambaç (Karton Kapak) pdf indir başlıklı makalemizde Saklambaç (Karton Kapak) indir, Saklambaç (Karton Kapak) oku ve Saklambaç (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Muhtelif Evhamlar Kitabı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.