Mutlu Eşlerin El Kitabı pdf indir

tarafından
26
Mutlu Eşlerin El Kitabı    pdf indir

Bir ömrü beraber geçirmek için büyük ümit ve emeklerle hayatlarını birleştiren nice eşler, bir durakta bekleyecek kadar zaman geçmeden yaka paça oluyorlar.
Çünkü ailede çözülemeyen her sorun ayağınıza bağ olur ve yürümenizi engeller. Sorunlara takıldığınız ölçüde heyecanınızı, şevkinizi, ümidinizi kaybedersiniz ve durursunuz olduğunuz yerde.
Bu kitap sorunlardaki sevgiyi, aşkı ve muhabbeti ortaya çıkarmanın yollarını hedefledi. Eşler karşılarına çıkan sorunlara takılmadan, dur durak bilmeden yollarına devam etsinler diye yazıldı. Aile içi ve özellikle eşler arası yaşanan her sorunun ayak bağı değil ayaklara fer olduğunu göstermek için kaleme alındı.
 

Mutlu Eşlerin El Kitabı isimli 160 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Ferhat Aslan tarafından yazılmış ve NESİL YAYINLARI yayınevinin 21.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretiminde Temel Söz Edimleri pdf indir başlıklı makalemizde Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretiminde Temel Söz Edimleri indir, Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretiminde Temel Söz Edimleri oku ve Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretiminde Temel Söz Edimleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Mutlu Eşlerin El Kitabı pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.