Nardugan pdf indir

Nardugan pdf indir

Demir Pehlivan onu duymuştu. Yıllarca dillerden dillere yayılan Ak Saçlı bir çocuğun Gece Avcısı tarafından büyütüldüğünü işitmişti. Fakat bir masal olarak bilinirdi hikayesi; dilden dile dillendirilen bir masal. Kendi kendine düşündü ve mırıldandı; “Demek anlatılanlar doğru. Masal değil.” Demir Pehlivan karşısında duran kaplan postlu adama, “Seni tanırım, şöhretin tüm yurdu sardı. Seni biliyoruz. Sen Şeşe’nin büyüttüğü o çocuksun, seni buraya getiren şey nedir peki? Ne diye bizim çadırımıza geldin?” diye sordu. Ak Saçlı ise, “Beni buraya getiren şey bir altın kılıç… Burada yapılan savaşta bir altın kılıç kaybolmuş; onun izini sürüyorum. Onu bulacağım, onun için bu topraklarda geziyorum. Onu aramaya geldim” dedi. Bu esnada Demirci’nin ay parçası kadar güzel kızı çadırda kendisini süzüyordu.
 

Nardugan isimli 484 sayfadan oluşan kitap ; Orhan Küçük tarafından yazılmış ve SCALA YAYINCILIK yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Artı Bir Farkla Down Sendromu Hikayemiz pdf indir başlıklı makalemizde Artı Bir Farkla Down Sendromu Hikayemiz indir, Artı Bir Farkla Down Sendromu Hikayemiz oku ve Artı Bir Farkla Down Sendromu Hikayemiz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nardugan pdf indir - indir