Nasıl Mutlu Olunur? Bilimsel Datalarla Kanıtlanan 12 Mutluluk Reçetesi pdf indir

tarafından
14
Nasıl Mutlu Olunur?  Bilimsel Datalarla Kanıtlanan 12 Mutluluk Reçetesi pdf indir

Mutluluğun Reçetesi: Şifresiz ve Bilimsel “Herkesin mutluluk hakkında bir düşüncesi var ve maalesef bunların bir çoğu da kitap yazıyor. Nihayet saygın bir bilim insanı tarafından yazılmış bilimsel bir kitabımız oldu. Tavsiyeleri en iyi bilimsel datalara dayanıyor. Şarlatanlar, Hintli bilgeler ve new age gurular bundan endişe duymalı, geri kalanlarımız ise buna minnettar olmalı. Nasıl Mutlu Olunur zekice, eğlenceli ve ilginç… Ve ne şanslıyız ki aynı raftaki neredeyse diğer bütün kitapların aksine, aynı zamanda doğru.” Daniel Gilbert – Harvard Üniversitesi Psikoloji Profesörü, Mutluluk Beyinde Başlar kitabının yazarı. Binlerce insanı kapsayan kendi çığır açan araştırmasını yürüten Kaliforniya Üniversitesi Psikoloji Profesörü Sonya Lyubomirsky, detaylı, yine de takip etmesi kolay bir planla günlük hayatımızda mutluluğu bulmamıza önderlik ediyor. Elinizdeki farklı bir psikoloji kitabı. Bir taraftan mutluluğun ne olduğunu anlamamız için anlaşılır bir rehber, bir yandan da mutlu bir hayata nasıl ulaşacağımızı gösteren bir yardımcı… Lyubomirsky, bilimsel olarak kanıtlanmış bir düzine formülle hayatımızı değiştirecek ve içimizdeki potansiyeli ortaya çıkaracak bir yol haritası sunuyor.
 

Nasıl Mutlu Olunur?
Bilimsel Datalarla Kanıtlanan 12 Mutluluk Reçetesi isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; Sonja Lyubomirsky tarafından yazılmış ve KETEBE YAYINEVİ yayınevinin 09.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Bir Ergenin Ebeveyni Olmak pdf indir başlıklı makalemizde Bir Ergenin Ebeveyni Olmak indir, Bir Ergenin Ebeveyni Olmak oku ve Bir Ergenin Ebeveyni Olmak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nasıl Mutlu Olunur? Bilimsel Datalarla Kanıtlanan 12 Mutluluk Reçetesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.