Natıonal Geographıc Explorer Academy – Kaşifler Akademisi Kaplan Yuvası pdf indir

tarafından
6
Natıonal Geographıc Explorer Academy – Kaşifler Akademisi Kaplan Yuvası pdf indir
Anne, bekle!” Cruz elini uzattı. “… Şifre arayışına devam etmeye sahiden hazırım.” Annesinin bunu anlamasını sağlamalıydı. Şimdi bırakamazdı. Yapamazdı. “Uzun zaman önce, kafama koyduğum her şeyi yapabileceğimi söylemiştin, hatırladın mı? Sahildeki o günü hatırlıyor musun? Eğer inanıyorsan, buna hâlâ inanıyorsan, lütfen devam etmeme izin ver.” Annesi karşılık vermedi. Görüntüsü donmuş gibiydi. “Anne?” diye bağırdı Cruz. “Bilgileri işliyor,” diye fısıldadı Emmett. “Orada her ne oluyorsa yedi yıl önce programlandı,” dedi. Tüm gözler, holo-günlükten ışıldayarak çıkan donuk figüre çevrilmişti. Tek ses, Cruz’un yanındaki duvarda duran antika pirinç
saatin tıkırtısıydı. Bu kadar uzun süren neydi? Beklemek ıstırap vericiydi. Cruz öğrenmek zorundaydı: Annesi şifreyi aramaya devam etmesine izin verecek miydi? Yoksa uğruna savaştığı, uğruna feda ettiği ve uğrunda neredeyse öleceği her şey burada ve şimdi son mu bulacaktı?
 
“BU HEYECAN VERİCİ, son sürat, dünyanın dört bir yanına uzanan macera, bir dolu
bilimsel gerçek ve James Bond usulü cihaz içeriyor; bunlara renkli çizimler eşlik ediyor.
Kitap, okurları serinin devam kitapları için meraklandırarak sonlanıyor.” — BOOKLIST
 

 

Natıonal Geographıc Explorer Academy – Kaşifler Akademisi Kaplan Yuvası isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Trudi Trueit tarafından yazılmış ve BETA KIDS yayınevinin 23.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Tolstoy’un İnsan ve Yaşam Felsefesi pdf indir başlıklı makalemizde Tolstoy’un İnsan ve Yaşam Felsefesi indir, Tolstoy’un İnsan ve Yaşam Felsefesi oku ve Tolstoy’un İnsan ve Yaşam Felsefesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Natıonal Geographıc Explorer Academy – Kaşifler Akademisi Kaplan Yuvası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.