Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? pdf indir

tarafından
11
Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? pdf indir

Olumsuz duygularımız ve güvensizlik örtüleri, kaybetmeye mahkûm oyunlardır. Bunlar hayatımız boyunca taşımak zorunda olduğumuz yükler değildir; ve bunları sürdürmemiz gerekmiyor. Hepsine son vermek mümkün. Bu kitabı yazarken en büyük ümidim, sadece okumanız olumsuz duygusal alışkanlığınızın sona ereceği anlamına gelmese de, sonun başlangıcına işaret etmesiydi. Umarım bu sayfalarda kötü duygusal alışkanlıklarınızı kırmanın bir yolunu bulacak ve daha mutlu yaşamayı öğrenebileceksiniz.”
Dr. Penelope Russianoff
 
Bu kitapta, olumsuz duygularımızın neler olduğu ve bunları nasıl edindiğimiz açıklanıyor. Fakat bundan daha önemlisi, kitap, alışkanlık halini almış bu olumsuz davranışlardan nasıl kurtulabileceğimizin cevaplarını veriyor. Yüzlerce hasta ve üniversite psikoloji bölümü öğrencileriyle denenen tekniklerle tanışacak ve onların sizi de zincirleyen aynı türden olumsuz duygulardan nasıl kurtulmayı başardıklarına tanıklık edeceksiniz.
 
Daha mutlu bir yaşam sürmek hepimizin elinde ve bizler buna layığız.
 

Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Penelope Russianoff tarafından yazılmış ve TOTEM YAYINCILIK yayınevinin 29.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Hayat Teselli Bulmaktır pdf indir başlıklı makalemizde Hayat Teselli Bulmaktır indir, Hayat Teselli Bulmaktır oku ve Hayat Teselli Bulmaktır pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ne Zaman Mutlu Olacağım / Mutluluğu Engelleyen Duygulardan Nasıl Kurtulursunuz? pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.