Network Marketing Gerçekçi Midir.? pdf indir

tarafından
4
Network Marketing Gerçekçi Midir.? pdf indir

Bu kitap yazıldıktan yıllar sonra bir gün bir dostu yazarımızı arar. Yakın bir arkadaşının kardeşi network marketing sektörüne para yatırmıştır. Onun uçuk hayaller kurmaya başladığını ve kimseyi dinlemediğini; sadece onu işe alan arkadaşını dinlediğini söyler. Yaşadığı tecrübeye ve araştırmaya istinaden yazarımızla görüştürmek isterler. Kazım Dikici’yi aradıklarında o, kendisiyle konuşmak yerine bu araştırmayı okumasını tavsiye eder.
Ertesi gün hem kendisi hem onu işe alan kişi birlikte işten ayrılmaya karar verirler. Bazen insanlara saatlerce bir şeyin yanlış olduğunu anlatsanız da fayda etmez ama bununla alakalı bir gerçek araştırmayı önüne koyduğunuzda ve müdahale etmediğinizde çok daha iyi bir sonuç alınacaktır.
Kazım Dikici, insanlara NETWORK MARKETING sektörün tarihçesini, işleyişini, büyümesini ve ardından sektörün tüm gerçeklerini anlatmıştır.
 

Network Marketing Gerçekçi Midir.? isimli 94 sayfadan oluşan kitap ; Kazım Dikici tarafından yazılmış ve KİTAPYURDU DOĞRUDAN YAYINCILIK (KDY) yayınevinin 01.09.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Network Marketing Gerçekçi Midir.? pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.