Nikola Tesla’nın İlginç Yaşamı (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir

Nikola Tesla’nın İlginç Yaşamı (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir

John R. H. Penner’ın bir kitapevinden iki buçuk dolara satın aldığı ve yayımladığı bu kitap, tarihin akışını değiştiren bir mucidin, Nikola Tesla’nın çocukluğunu, anne babasının nasıl insanlar olduklarını, icatlarını ve heyecanlarını kendi anlatımından okuma fırsatı sunuyor bizlere.
Bu kısa otobiyografi, bugün yaşadığımız hayata icatlarıyla yön vermiş Nikola Tesla hakkında fevkalade kıymetli bilgiler içeriyor. Nikola Tesla zihnini nasıl diri tutuyordu? Hayata bakışı nasıldı? Thomas Edison’la tanışması nasıl gerçekleşti? Ailesi ve arkadaşları Tesla’ya nasıl bakıyordu? 
Bunlarla birlikte pek çok soruya daha yanıt veren bu kitap, “elektrik çağının hiç tartışmasız en büyük dâhisinin” kısa ve öz hayat hikâyesidir.
“O olmasaydı, bugün telsizlerimiz, araç marş sistemlerimiz, telefonlarımız, alternatif akım üretimimiz ve dağıtımımız, radyo ve televizyonlarımız olmazdı.”
John R. H. Penner
 

Nikola Tesla’nın İlginç Yaşamı (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 94 sayfadan oluşan kitap ; Nikola Tesla tarafından yazılmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 29.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Yıldızları Özgür Bırak pdf indir başlıklı makalemizde Yıldızları Özgür Bırak indir, Yıldızları Özgür Bırak oku ve Yıldızları Özgür Bırak pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Nikola Tesla’nın İlginç Yaşamı (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir - indir