Niyet Defteri pdf indir

tarafından
5
Niyet Defteri pdf indir

Uzun yıllar boyunca semboller ve rüya konularında çalışan Araştırmacı, Yazar Meltem Reyhan’ın kaleminden Niyet Defteri, yeni baskısıyla bir kez daha okurlarıyla buluşuyor!
 
“GELECEK ŞİMDİDE MÜHÜRLENİR!”
 
“Yaydığımız frekansla kendimize doğru bir koridor oluştururuz. İstediklerimizi kendimize çekebilmemizin en önemli kuralı emin olmaktır. Tıpkı bir çocuğun, karnı acıktığında, annesinin onu doyuracağından emin olması gibi…”
 
İlk kez yayımlandığı 2015 yılından bu yana okurlarının ve kendi alanının referans kitabı olan Niyet Defteri hayallerin nasıl gerçekleştiğinin sırlarını ve yaşamın “var etme” mekanizmasını öğrenmek isteyenler için gerçek bir rehber.
 
Bugüne dek yüz binlerce kişi tarafından okunan Niyet Defteri dilek, niyet ve isteklerinize nasıl odaklanmanız gerektiği konusunda sizi aydınlatırken, onları serbest bırakmanın gücünü ve bu serbest bırakma halinin sizi daha büyük mucizelere nasıl taşıyabileceğini anlatıyor.
 
KİLİT AÇAN SORULAR, SÖZÜN SİMYASI VE ÖRNEKLER İLE İÇ DÜNYANIZI KEŞFEDİN, KENDİNİZİ DOĞRU ANLAYIN VE NİYETLERİNİZİ BELİRLEMEK İÇİN BİR BAŞLANGIÇ NOKTASI OLUŞTURUN
 

Niyet Defteri isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Meltem Reyhan tarafından yazılmış ve MÜPTELA yayınevinin 08.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Niyet Defteri pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.