Noa Monark Kelebekleri ve Her Şey pdf indir

tarafından
8
Noa Monark Kelebekleri ve Her Şey pdf indir

Noa, Monark Kelebekleri ve Her Şey, “olan biten”i, hayatı ve ölümü, gerçeği eğip bükmeden, şiirsel bir anlatımla, doğanın kadim dilinden hikâye ediyor. Dünyada olan biteni anlamaya çalışan, büyüklerin hiçbir şeyi merak etmemesine kalbi kırılan ve aklı iyice karışan Noa, merak ediyor, kırık kalbinin sihriyle yollara düşüyor ve her şeyin güzelliğine hayret etmeyi öğreniyor.
 
İlk kez bu kitap için bir ön söz kaleme alan Kanadalı yazar ve aktivist Stephen Jenkinson “Sen ne dersen de çocukların yine de endişeleri ve korkuları olacak. Bilmemenin gölgesinde senin de onların yanında, onlarla birlikte olduğunu, yaşamın muazzam gizemlerinin çözülmesi gereken sorunlar olmadığını bilmeleri gerekir,” diyor.
 
Sepin İnceer, bu ülkenin güzel gözlü güzel çocuklarına ithaf ettiği bu kitapta, ölümün hayatın ta içinde olduğunu Monark kelebeklerinin hayret verici göçü üzerinden anlatıyor. Yalnızca çocuklara değil aynı zamanda yetişkinlere de.
 

Noa Monark Kelebekleri ve Her Şey isimli 40 sayfadan oluşan kitap ; Sepin Sinanlıoğlu tarafından yazılmış ve DOĞAN EGMONT ÇOCUK KİTAPLARI yayınevinin 25.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Noa Monark Kelebekleri ve Her Şey pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.