Nörolojik Rehabilitasyon Fizik Tedavi Uygulamalarında Nörobilim ve Nöroplastisite pdf indir

tarafından
22
Nörolojik Rehabilitasyon  Fizik Tedavi Uygulamalarında Nörobilim ve Nöroplastisite pdf indir

Değerli okuyucular,
Fizyoterapi alanında son yıllarda çok sayıda Türkçe kaynağın kazandırılması akademisyenlere, öğrencilerimize, meslektaşlarımıza ve diğer sağlık profesyonellerine akademik ve klinik olarak bilgiye ulaşmada önemli katkı sağlamış, dolayısıyla gerek öğrenci yetiştirme gerekse hasta tedavisinde en yeni bilgilerin kullanımına olanak vermiştir. Bu noktada değerli hocalarımıza teşekkür ederim.
Ben Prof. Dr. Öznur Tunca Yılmaz meslek yaşamımın özellikle son on yılında farklı kitap projeleri ile özellikle Nörolojik Rehabilitasyon başta olmak üzere birçok farklı kitabın alana kazandırılmasına emek verdim. Benim gelecekte fizyoterapi camiasına bırakmayı hedeflediğim en önemli eserlerim kitaplarım başta olmak üzere diğer akademik ürünlerim olacaktır.
Bu kitapta fizyoterapistlerin kolay anlaşılabilir anlatımı ile nörolojik rehabilitasyon alanında farklı konularda güncel bilgilere ulaşmaları mümkün olabilecektir. Özellikle içerdiği vaka örnekleri sayesinde, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon öğrencileri için ders kitabı niteliğinde bir kitap olduğu düşüncesindeyim. Kitabımızda 25 sayıda farklı üniversiteden 47 sayıda öğretim elemanı çeviri yapmış olup herbirine verdikleri emek ve destek için teşekkür ederim.
Meslek yaşamımın 30. Yılında basılan bu kitap bu yönü ile de benim için ayrıcalıklıdır.
Ülkemizde akademisyen olmanın birçok zorlukları vardır. Bizler bu zorluklarla mücadele ederken yanımızda destek veren yol arkadaşlarımızın ve ailelerimizin olması ise en büyük şanslarımızdır.
 

Nörolojik Rehabilitasyon
Fizik Tedavi Uygulamalarında Nörobilim ve Nöroplastisite isimli 532 sayfadan oluşan kitap ; Prof. Dr. Öznur Tunca Yılmaz tarafından yazılmış ve HİPOKRAT KİTABEVİ yayınevinin 13.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır.

Nörolojik Rehabilitasyon Fizik Tedavi Uygulamalarında Nörobilim ve Nöroplastisite pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.