Numaracı Cumhuriyetçiler pdf indir

tarafından
9
Numaracı Cumhuriyetçiler pdf indir

Cumhuriyet aydınlanmasının bayraktarlarından, ölümsüz Atatürkçü Prof. Dr. ahmet Taner Kışlalı’nın, Türk siyasal yaşamına ve yazınına armağanı olan “Numaracı Cumhuriyetçi” deyimi, Cumhuriyet ilkelerinin ve kurucu felsefenin en ağır yaraları aldığı günümüzde, bu gerilemede payı olan “sözde aydın”ları tanımlamak için kullanılmaktadır.
Bu kitap, olan biteri bildikleri halde bilmezden gelerek gerici iktidara “bilgelik” pizmeti sunarak payanda olanlar için yazılmıştır. “Numaracı Cumhuriyetçi”lerin yalanlarını, utanma duygularını yitirişlerini, tarihi gerçekleri nasıl çar;ıttıklarını ibretle, ihanetlerini anımsayarak ve Atatürk Türkiyesi’ne sahip çıkma bilinciyle okuyacaksınız. 
 

Numaracı Cumhuriyetçiler isimli sayfadan oluşan kitap ; Mehmet Emin Kunt tarafından yazılmış ve CUMHURİYET KİTAPLARI yayınevinin 10.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Uluslararası İlişkilerde Güvenlik pdf indir başlıklı makalemizde Uluslararası İlişkilerde Güvenlik indir, Uluslararası İlişkilerde Güvenlik oku ve Uluslararası İlişkilerde Güvenlik pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Numaracı Cumhuriyetçiler pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.