Numeroloji ve Melek Sayıları pdf indir

tarafından
8
Numeroloji ve Melek Sayıları pdf indir

Her bir harfin bir sayının titreşime denk geldiğini bilseydiniz, numerolojiye yine batıl inanç gözüyle bakar mıydınız? Peki, ‘bilinçaltımız ağzımızdan çıkan her kelimeyi emir olarak algılıyor’ desek istediğiniz hayata hizmet etmeyen cümleleri yeniden kurar mıydınız?
İşte Numeroloji sayıları inceler; ama her bir sayının titreşimi vardır. Başka bir deyişle yaydığı bir enerji vardır, tıpkı harfler gibi. Gizemli bir felsefe olan Hurufilik aslında numerolojinin ilk kullanıldığı alandır diyebiliriz. O zaman Numeroloji nedir? Numeroloji, sayıların ve harflerin gizemli anlamlarını ve insan yaşamıyla olan ilişkilerini inceleyen bir ezoterik bir disiplindir. İnsanlar binlerce yıldır sayıların ardında gizemli bir güç olduğuna inanmışlardır. Numeroloji, sayıların bir kişinin kişiliği, yaşam yolu, kaderi ve diğer konularla olan ilişkisini izah etmek için kullanılan bir sistemdir. Numeroloji, batıl inançlar veya bir tür büyü olarak kabul edilmemelidir; tamamen bilimsel bir yaklaşıma dayanmaktadır. Ve bunu bu çağın teknolojilerinin kanıtlayacağını düşünüyoruz.
 

Numeroloji ve Melek Sayıları isimli 725 sayfadan oluşan kitap ; Mark Johnson tarafından yazılmış ve SARMAL KİTABEVİ yayınevinin 18.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

Numeroloji ve Melek Sayıları pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.