O Bir Asena pdf indir

tarafından
7
O Bir Asena pdf indir

Verda Asena Karaca Vural; Vural ailesinin hayatta kalan son ferdi. Herkesin gözünde saf, masum ve kırılgan bir genç kız. Oynanan tüm oyunlara Verda Asena Karaca cesaretini umutlarını Mavi Kelebeğin rengine boyayan cesur bir savaşçı gibi karşılık verebilecek mi?
 
Ben kimseye kulluk etmem. Bir tek Yaradan’a kulluk ederim. Bir tek Yaradan’ın önünde diz çökerim diyerek; Vatan’ın geleceği için herkese meydan okuyabilecek mi? Kendi sırlarını gizlemeye çabalarken kötülüğün sırlarına karşı çıkabilecek mi?
 
Vatan için kurulan tuzaklara karşı savaşırken aşkına da sahip çıkabilecek mi?
 
Sancak Barut; Adı gibi olan Sancağı korumak için her yeri yakıp yıkabilecek mi? Kaderin gizemli yollarından ilerlerken acılara boyun mu eğecek, yoksa sabırla kendi zamanının gelmesini mi bekleyecek?
 
Verilen mücadele için kendi hayatlarında hayallerinde vazgeçenlerin akıbeti ne olacak?
 
Vatan için ölmeyi değil de yaşamayı seçen Asena ve Bozkurt’lar dan selamlar.
 
“Biz bir yerlerde yaşadık. Yaşamaya cesaretimiz vardı. Sizin bizim hayatımızı okumaya cesaretiniz var mı?”
 
“Biz Adsız kahramanlar olarak hâlâ bir yerlerde vatan için çabalıyoruz.
 

O Bir Asena isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Filiz Arisofka tarafından yazılmış ve AGNES YAYIMCILIK yayınevinin 14.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sizden Değilim pdf indir başlıklı makalemizde Sizden Değilim indir, Sizden Değilim oku ve Sizden Değilim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

O Bir Asena pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.