O Kediyi Kurtar Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! pdf indir

tarafından
9
O Kediyi Kurtar  Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! pdf indir

hep kitap’ın yazmayı ve okumayı hayatının merkezine yerleştiren, sözcüklerden beslenen herkesin ilgisini çeken “Atölye” serisinden tüm dünyada senaristlerin başucundan ayırmadığı kült bir kitap: O Kediyi Kurtar: Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap!
 
Yıllarca Hollywood’da başarılı filmlere imza atmış, pek çok senaryoya danışmanlık yapmış olan Blake Snyder bir senaristin bilmesi gereken en temel şeyleri O Kediyi Kurtar kitabında anlatıyor. Filminizi anlatan o tek cümle ne olmalı? Senaryonuzun çerçevesini nasıl belirlemelisiniz? Janra karar vermek neden önemli? Çatışmayı hangi aşamada kurmalısınız? Çözülme kaçıncı sahnede başlamalı? Ve en önemlisi bir senaryoyu satmanın yolları neler?
 
2009’da aramızdan ayrılan Blake Snyder’ın kitabında bir senaryoya başlayıp bitirmenizi sağlayacak her bilgi, her ipucu, her kural var. Daha önce hiç senaryo yazmamış olmanız önemli değil, bu kitabın sonunda yapabileceğinizi hissedeceksiniz!
 

O Kediyi Kurtar
Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! isimli 212 sayfadan oluşan kitap ; Blake Snyder tarafından yazılmış ve HEP KİTAP yayınevinin 15.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Zamanın Çapağı pdf indir başlıklı makalemizde Zamanın Çapağı indir, Zamanın Çapağı oku ve Zamanın Çapağı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

O Kediyi Kurtar Senaryo Yazarken İhtiyaç Duyacağınız O Kitap! pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.