ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı 3. Kitap Yeni Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası pdf indir

tarafından
4
ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı 3. Kitap Yeni Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası  pdf indir

Sevgili Öğretmen Arkadaşım,
Yol Arkadaşım Serisi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri için kendi müfredatlarına bağlı olarak renkli olarak hazırlanmış ve basılmış 5 dev eserden oluşmaktadır.
Yol Arkadaşım Serisi kitapları hazırlanırken ÖABT alanında en yetkin Akademik hocaların desteği alınmış ve Akademik kaynaklar tek tek taranmış siz öğretmenlerimiz için piyasanın en detaylı içeriği oluşturulmuştur.
Yol Arkadaşım Serisinde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliğinin ÖABT’de sorulan bütün konuları yer almaktadır.
Yol Arkadaşım Serisi detaylı konu anlatımı, akıllı notlar, soru cevap etkinlikleri ve çözümlü sorular aracılığıyla konuyu kavramana yardımcı olacak bir mantıkla hazırlanmıştır. Bu külliyat 5 kitaptan oluşan 1488 sayfalık dev bir settir.
1488 sayfadan oluşan Yol Arkadaşım Serisinde detaylı konu anlatımı dışında ortalama en az iki soru bankasına eş değer olacak sayıda 1400 civarı çözümlü soru yer almaktadır.
 
Kitap İçerik Özelliği
1. Kitap içerisinde önemli noktalar “Aklında Olsun” ve “Etkin Bilgi” kutucukları ile ön plana çıkarılmıştır. Değerli öğretmen arkadaşım, bu bölümler en fazla dikkat etmen gereken noktalardır.
2. Kitapta 6-7 sayfa konu anlatımından sonra sadece bu sayfalardaki konuları içeren konu kavramaya yönelik pekiştirme testleri vardır.
3. Kitap içerisinde belirli aralıklarla genel tekrar testleri yer almaktadır. Bu testlerde amaçlanan öğrenilenlerin unutulmaması ve pekiştirilmesidir.
4. Kitap içerisinde konu kavrama testlerinden en az üç tanesini içine alan ve OSYM standardı sorulardan oluşan tekrar testleri yer almaktadır.
5. Konuyu kavramanıza yardımcı olacak etkinlikler ve kısa cevaplı sorular ise kitap içerisinde aralara serpiştirilmiş şekilde yer almaktadır.
Hadi başlayalım mı?
Bu yıl atandığın yıl olsun…
Bu kitaba sahip olarak atanma yolunda doğru ve kararlı adımı atmış oldun….
 
Özdil Akademi Yayın Ekibi
 
Yol Arkadaşım Serisi Seti Kitap İçerikleri
A. TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ SETİ
1. Kitap: Halk Edebiyatı – Halk Bilimi Kuramları ve Edebiyat Kuramları (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
2. Kitap: Divan Edebiyatı (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
3. Kitap: Yeni Türk Edebiyatı (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
4. Kitap: Anlama ve Anlatma Teknikleri, Yabancılara Türkçe Öğretimi – Türkçe Alan Eğitimi (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
5. Kitap: Çocuk Edebiyatı – Dil Bilim – Dil Bilgisi – Batı Edebiyatı Tarihi- Edebi Akımlar – (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
 
 
B. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENLİĞİ SETİ
1. Kitap: Halk Edebiyatı (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
2. Kitap: Divan Edebiyatı (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
3. Kitap: Yeni Türk Edebiyatı (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
4. Kitap: Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi – Edebiyat Kuramları – Batı Edebiyatı Tarihi – Edebi Akımlar -…) – (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
5. Kitap: Eski Türk Dili – Yeni Türk Dili (Detaylı Konu + Çözümlü Soru)
 

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı 3. Kitap Yeni Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası isimli 320 sayfadan oluşan kitap ; Asena Gülsüm Güneş tarafından yazılmış ve ÖZDİL AKADEMİ yayınevinin 27.10.2023 tarihinde yayımlanmıştır.

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı 3. Kitap Yeni Türk Edebiyatı Konu Anlatımlı Soru Bankası pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.