Öfke Terbiyesi pdf indir

tarafından
7
Öfke Terbiyesi pdf indir

“Öfke geçici bir çılgınlıktır. Hükmetmeye bak yoksa o sana hükmeder.”
– Horatius
 
Günlük hayatta öfkenin uğramadığı herhangi bir kimse var mıdır? Kalabalık şehirlerde yaşamak, trafikte boğulmak, haksızlığa uğramak pek çoğumuzu o ince kırmızı çizgiye getirir, taşan son damlayla her şey kontrolden çıkar. Öfke sahip olduğumuz en karmaşık duygulardan biridir ve onu dizginlemek imkânsızdır. Ancak, öfkenin gücünü doğru yere, doğru şekilde  önlendirdiğimizde yıkıcılığa değil bilgeliğe dönüşür.
 
 
Lisanslı klinik profesyonel danışman ve hipnoterapist Aaron Karmin, Öfke Terbiyesi adlı bu kitapta anlaşılır öğretiler, pratik ipuçları ve bilişsel davranış terapisine ait kanıtlanmış stratejilerle öfke terbiyesinin karmaşık yollarını sizin için basitleştiriyor. Hızlı sonuç alacağınız tekniklerle dolu olan bu kitap, sakin kalmanıza, tetikleyicilerinizi belirlemenize ve duygularınızı dengelemenize yardımcı oluyor. Olumsuz ve kendinize yönelik eleştirel düşünceleri frenlemeye, kendinize öncelik tanımaya ve hayata karşı daha olumlu bir bakış açısı geliştirmeye yönelik stratejilerle duygusal zekânızı güçlendirmek için gereken çareyi size sunuyor.
 

Öfke Terbiyesi isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Aaron Karmin tarafından yazılmış ve SERENAD yayınevinin 28.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır.

Öfke Terbiyesi pdf indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.